Hakkimizda

Biz Kimiz? 

25 yıllık tecrubesiyle sektörün önde gelen firmalarından Etçi Cemal, birbirinden lezzetli ürünleriyle fark yaratıyor.  Kurumsal bir çalışma prensibiyle hareket eden firmamız, kurulduğu günden bu yana, Sakarya başta olmak üzere birçok yerde ismini duyurmuş durumda. Şehiriçinde farklı ilçelerden gelen taleplerini tecrübesiyle birleştirerek daha geniş bir kapsamda karşılamayı hedefleyen kurumumuz farklı yerlerden gelen taleplerinize de bir tıkla karşılık vermeyi hedefliyor. 

Alt yapı olarak ideal bir zeminde ilerleyen Etçi Cemal’de ürünlerimiz en sağlıklı koşullarda üretilmekte ve dağıtılmaktadır. İster bireysel isterseniz de kurumsal et ihtiyaçlarınızı güvenle firmamızdan karşılayabilirsiniz.  Tavuk incik, kuzu beyti sarma, tavuk kanat, tavuk şiş, Adana kebap, kuzu böbrek, katmer tatlısı, iftar menüsü,ızgara antrikot, karışık ızgara ve daha onlarca farklı ürün damak zevkinize hitap ediyor. 

Et üretimini kendi hayvan çiftliğinden sağlayan Etçi Cemal’de doğal ortamda beslenen, sağlıklı hayvanlar kullanılıyor.  Kendi bünyesindeki hayvan çiftliğinden üretim yapması etlerin lezzetine de yansıyor. Bunun temel nedeni kuşkusuz daha az katkı maddesinin olması ve bekleme süresinin azalması.

Ürün fiyatları bakımından  firmamızda ürün özelliği ve hazırlık süreci temelde belirleyici durumda. Yani hangi ürün nasıl br süreçten geçiyor ve üretiminde nasıl malzeme kullanılıyorsa daha uygun ya da daha pahalı olabiliyor.  Ancak  müşterilerimizin bütçelerini zorlamayan ve uygun fiyatlara artı olarak piyasadan daha lezzetli et ürünlerini görmek mümkün. Üstelik bazı dönemlerde kampanyalı ürün fiyatlarını görmek de mümkün. Bu zamanlarda ürünlerimizden çok miktarda alarak avantajlar elde edebilirsiniz.

Firmamızdan alınan ürünlerin paketlenme ve teslimat sürecinde gereken tüm titiz çalışmalar yapılmaktadır. Kurumsallık, zamanında teslimat, telefonla sipariş gibi avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.  Uzun yılların verdiği tecrübeyle firmamız sizin en iyi çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir. Memnuniyetiniz bizim için vazgeçilmez bir ilkedir.