Etçi Cemalden Köfte Serdivan

Etçi Cemalden Köfte Serdivan


Sakarya’da 25 yıldır  varlığını sürdüren Etçi Cemal, hem ilden hem de birçok ilçeden müşterilerini ağırlıyor. Siz de dilediğini ürünü alabilir ve lezzetli et yiyebilirsiniz.

Damak Tadınıza Uygun Etler
 Sektörün önde gelen firmalarından biri olan Etçi Cemal, uzun yıllardır sürdürdüğü et  ürünleri işini devamlı ilerleten şekilde yapmaktadır.  Kurumsal bir yapıya sahip firmamızda birbirinden farklı onlarca etli yiyecek uzun vadede unutamayacağınız şekilde hazırlanmaktadır. Ayrıca firmamızın en önemli ayrıcalıklarından biri kendi üretim malzemelerini kendisinin üretmesidir.  Yani kendi hayvan çiftliği üzerinde yetiştirdiği hayvanlardan üretim yapmaktadır.  Bu hayvanların beslenmeleri doğaldır ve bu nedenle etleri de daha lezzetlidir.  Ayrıca sanayi tipi üretimdeki gibi katkı maddeleri vs bulunmaz.  Dolayısıyla her zaman güvenle tüketilen ürünler olacaktır.

Köfte Çeşitleri Siparişle Evinizde
Sakarya köfte siparişi yapmak isteyen müşterilerimiz tarafımıza ulaşarak  diledikleri miktarda ürün alabilmektedir.  Köftelerimiz özenle hazırlanmakta ve pişirilmektedir. Pişirme sürelerine ayrıca önem verilmekte, bunun da öncesinde temel hijyen kurallarından asla ödün vermeden üretim gerçekleşmektedir. Köftenin pişme aşamalarına bakıldığında da bu süreç sağlıklı şekilde gerçekleştirilmektedir.  Yani önce ana malzemeler hazırlanır ve gereken baharat ve eklemeler yapılır. Daha sonra da pişirme işlemi gereken sürede yapılır. Müşterilerimizin lezzetli bir köfte tatmaları için  gereken her türlü alt yapı firmamız tarafından sağlanmaktadır. Siz de ister kendiniz ister misafirleriniz için bu lezzetli köfteleri değerlendirebilirsiniz.

Telefonla Bize Ulaşın
Sakarya telefonla et siparişi vermek için Etçi Cemal sizin beklentilerinize yanıt verecektir.  Telefonla kısa sürede sipariş vermenizin sonrasında  firmamız size belirtilen süre içeriisnde teslimatı yapar.  Eğer kendiniz firmamıza yakınsanız ya da doğrudan almak isterseniz bu durumda süreci hızlandırmak için önceden sipariş de verebilirsiniz.  Bu şekilde geldiğniz zaman daha hızlı süreç işlemiş olur.

DİĞER HABER / DUYURU